Naujienos

UAB „Garant Safety“ įgyvendina projektą „UAB „Garant Safety“ inovatyvaus vadybos metodo diegimas“.

Skaityti visą

Garant Safety

  • Garant Group narys

Garant Group vienija skirtingų profilių jūrinio sektoriaus įmones veikiančias Baltijos šalyse. Mūsų bendro darbo tikslas – pasiūlyti kuo platesnį visą parą teikiamų laivų aprūpinimo ir remonto paslaugų spektrą, kuris leistų laivams išplaukti į jūrą laiku.

  • Atstovybės Baltijos šalyse – paslaugos visame pasaulyje:

Garant Group atstovybės aptarnauja klientus rytinėje Baltijos jūros pakrantėje, o mobilios brigados teikia paslaugas visame pasaulyje.

  • Specialistai Jūsų paslaugoms: praktiškas požiūris

Pasitikėkite ilgamete Garant Safety darbuotojų patirtimi ir patarimais. Mes žinome, kaip sugrąžinti Jūsų laivą į jūrą laiku.

  • Didesnė nauda: visos paslaugos po vienu stogu

Išspręskite visus remonto ir techninio aprūpinimo klausimus vienu skambučiu. Jūsų laivą aptarnausime krovos metu, todėl Jūs neprarasite brangaus laiko.

  • Kokybė, pelniusi tarptautinį pripažinimą: įsitikinkite patys

Jūriniai registrai, gamintojų sertifikatai, įgaliotų atstovų teisės ir ISO sertifikatai liudija apie mūsų įsipareigojimą teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

  • Ilgalaikiai verslo santykiai: lojalumas moka dividendus

Mes investuojame į ilgalaikius verslo santykius apdrausdami visas savo veiklos sritis, teikdami lanksčias mokėjimo sąlygas lojaliems klientams ir pranokdami Jūsų lūkesčius.

Apsilankykite ir sužinokite apie Garant Group daugiau: www.garant.eu

ISO

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Puikų klientų aptarnavimą įmonėje garantuoja įdiegta kokybės vadybos sistema. Patikimi tiekėjai, sertifikuota produkcija, lankstus aptarnavimas ir greita reakcija - pripažintas mūsų veiklos rezultatas.

Paslaugos

Prekyba priešgaisrinės saugos priemonės: įvairių rūšių ir tipų gesintuvai, gesintuvų patikra, gaisrinių žarnų patikra. Teikiamos profesionalios konsultacijos visais priešgaisrinės saugos klausimais.

Pramonės g. 8A, LT-94102, Klaipėda. Tel. +370 46 416 208, fax. +370 46 416 206, el.p. patikros@garant.lt

Web dizainas ir programavimas :