Gesintuvai

 

Naujienos

UAB „Garant Safety“ įgyvendina projektą „UAB „Garant Safety“ inovatyvaus vadybos metodo diegimas“.

Skaityti visą

Naftos absorbentai

Modelis Nuotrauka Aprašymas
Naftos absorbentas URS210 Naftos absorbentas URS210 Universalus birus sorbentas pagamintas iš koalino, kuris absorbuoja naftos produktus ir vandeninius tirpalus sausumoje. Vienas kilogramas absorbuoja 0,8 litro naftos produktų ir vandeninių tirpalų . Absorbentas yra supakuotas 10kg maišais.
Naftos absorbentas UED010 Naftos absorbentas UED010 UED010 - Universalus birus sorbentas pagamintas iš koalino, kuris absorbuoja naftos produktus ir vandeninius tirpalus sausumoje. Vienas kilogramas absorbuoja 1,3 litro naftos produktų ir vandeninių tirpalų. Absorbentas yra supakuotas 10 kg maišais.
Naftos absorbentas UEDC020 Naftos absorbentas UEDC020 Universalus birus sorbentas pagamintas iš koalino, kuris absorbuoja naftos produktus ir vandeninius tirpalus sausumoje. Vienas kilogramas absorbuoja 1,4 litro naftos produktų ir vandeninių tirpalų. Absorbentas yra supakuotas 20 kg maišais.
Naftos absorbentas ULD010 Naftos absorbentas ULD010 Universalus birus sorbentas pagamintas iš celiuliozės, kuris absorbuoja naftos produktus ir vandeninius tirpalus sausumoje. Vienas kilogramas absorbuoja 3,2 litro naftos produktų ir vandeninių tirpalų. Absorbentas yra supakuotas 10 kg maišais.
Naftos absorbentas DLD010 Naftos absorbentas DLD010 Hidrofobinis birus sorbentas pagamintas iš celiuliozės, kuris absorbuoja naftos produktus nuo vandens ir kieto pagrindo. Vienas kilogramas absorbuoja 2,8 litro naftos produktų. Absorbentas yra supakuotas 10 kg maišais.
<Atgal į prekes
ISO

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Puikų klientų aptarnavimą įmonėje garantuoja įdiegta kokybės vadybos sistema. Patikimi tiekėjai, sertifikuota produkcija, lankstus aptarnavimas ir greita reakcija - pripažintas mūsų veiklos rezultatas.

Paslaugos

Prekyba priešgaisrinės saugos priemonės: įvairių rūšių ir tipų gesintuvai, gesintuvų patikra, gaisrinių žarnų patikra. Teikiamos profesionalios konsultacijos visais priešgaisrinės saugos klausimais.

Pramonės g. 8A, LT-94102, Klaipėda. Tel. +370 46 416 208, fax. +370 46 416 206, el.p. patikros@garant.lt

Web dizainas ir programavimas :