Prekių katalogas

Filtras Drager X-plore bayonett A2B2E2K2HgP3 R D (2 vnt./pak.)

 • Filtras Drager X-plore bayonett A2B2E2K2HgP3 R D (2 vnt./pak.)

  Kodas: SET0054
  Kaina 3208 

  Pristatome per 1-3 d. d.

  Pageidaujate informacijos apie šią prekę:

  Susisiekite

  Į krepšelį 

  Filtras skirtas apsaugai nuo įvairių dujų, garų, bei kietųjų dalelių (žiūrėti lentelę/spalvų žymėjimą nuotraukose): nuo organinių dujų ir garų, kurių virimo temperatūra >65°C, nuo neorganinės kilmės dujų ir garų, sieros dioksido, vandenilio chlorido ir kitų rūgščiųjų dujų, amoniako ir organinių amoniako darinių, gyvsidabrio ir kietųjų dalelių. 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Drager
 • APIBŪDINIMAS:

  Drager Bayonet A2B2E2K2HgP3 R D, Combination Cartridge, EN14387 (2 vnt. pakuotė). Šis filtras yra ABEK 2 klasės Hg P3 R D filtras, apsaugantis nuo įvairių dujų, garų ir dalelių (žiūrėti lentelę/spalvų žymėjimą nuotraukose): nuo organinių dujų ir garų, kurių virimo temperatūra >65°C, nuo neorganinės kilmės dujų ir garų, sieros dioksido, vandenilio chlorido ir kitų rūgščiųjų dujų, amoniako ir organinių amoniako darinių, gyvsidabrio ir kietųjų dalelių.  

  Dalelių ir kombinuoti filtrai apsaugo nuo radioaktyviųjų dalelių patekimo į organizmą (tačiau jie neapsaugo nuo radioaktyviųjų medžiagų spinduliuotės ar nuo spindulių daromos žalos).

  Atkreipkite dėmesį: Hg filtrai gali būti naudojami ne ilgiau kaip 50 valandų pagal EN 14387.

  Šie filtrai tinka Drager puskaukėms ir pilno veido kaukėms su bayonett jungtimis (tai apima „X-plore 3300“ ir „3500“ puskaukes, taip pat „X-plore 5500“ viso veido kaukę). Filtrai yra supakuoti į poras, todėl jie yra ekonomiški ir apsaugo nenaudojamus filtrus.

  Baltas filtrų korpusas leidžia juos identifikuoti kaip dalelių filtrus. Kietųjų dalelių filtrų tinkamumo laikas (nuo pagaminimo datos) yra 12 metų.

  PAGRINDINIAI BRUOŽAI:

  • Sėkmingai išlaikė dolomito testą;
  • Galima naudoti apsaugai įvairiausiose srityse;
  • Filtrus lengva pritvirtinti ir naudoti;
  • Maksimali apsauga užtikrinama dėl individualios pakuotės;
  • CE sertifikatas (EN 14387, EN 143: 2000 / A1: 2006);
  • „Australian Standard AS / NZS 1716“ sertifikatas („SAI Global“).