Prekių katalogas

Kvėpavimo aparatas Drager PSS 3000

 • Kvėpavimo aparatas Drager PSS 3000

  Kodas: PP81-0004

  Pristatome per 1-3 d. d.

  Pageidaujate informacijos apie šią prekę:

  Susisiekite

  Drager PSS 3000 – aukštos kokybės kvėpavimo aparatai ugniagesiams. Patogumas sujungtas su pažangiausia technologija. Lengvas, tačiau labai tvirtas. Šis produktas buvo kurtas taip, kad jo naudojimas būtų kaip įmanoma paprastesnis, o pažangi technologija užtikrina maksimalią kvėpavimo apsaugą.

  Dėl pasiūlymo kreipkitės patikros@garant.eu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Drager
 • Gaminio apžvalga

  „Dräger“ PSS® 3000 serijos aparatas yra autonominis kvėpavimo aparatas (AKA), naudojantis atviros grandinės kvėpavimo sistemą. Serija yra suderinama su įvairiais suspausto oro cilindrais, veido kaukėmis ir plaučiais valdomais vožtuvais (pvz., FPS 7000 ir „Panorama Nova“ veido kaukėmis, PSS serijos plaučiais valdomais vožtuvais ir plieniniais arba anglies pluošto cilindrais).

  Savybių aprašymas
  Nešimo sistemoje naudojamas lengvas polimerų lydinio rėmas. Pečių dirželiai ir juosmens dirželis yra reguliuojami ir turi kryžminius dirželius bei paminkštintas pagalvėles ties pečiais ir juosmeniu. Aparate naudojamas „Dräger“ didelio našumo slėgio reduktorius, sumažinantis cilindro slėgį ir tiekiantis kvėpavimo orą per vidutinio slėgio žarnelę ir jungtį į prijungtą plaučiais valdomą vožtuvą. Aparate yra mechaninis slėgio matuoklis ir švilpukas, kuris švilpdamas įspėja asmenį, kad cilindro slėgis yra žemas. Dvigubo slėgio žarnele tiekiamas oras į švilpuką, kai jis veikia, ir turi vidinį kapiliarinį vamzdelį, kuriuo aukšto slėgio oras tiekiamas iš cilindro į matuoklį. Oro žarnelės ir slėgio reduktorius yra integruoti į rėmą, tai saugo nuo suspaudimų ir padidina komponentų saugumą. Oro žarnelės prie pečių dirželių yra pritvirtinamos žarnų spaustukais.

  Suspausto oro cilindrai, plaučiais valdomi vožtuvai ir veido kaukės
  „Dräger“ PSS 3000 serijos prietaisai yra suderinami su vienu 4–9 litrų talpos, 200 arba 300 bar slėgio plieniniu arba anglies pluošto cilindru. Išsamūs aprašymai ir naudotojo instrukcijos pateikiamos atskiroje instrukcijoje, pateikiamoje su cilindru, kauke ar plaučiais valdomu vožtuvu.

  Numatytoji paskirtis
  PSS 3000 serijos kvėpavimo aparatai su cilindru, plaučiais valdomu vožtuvu ir veido kauke yra skirti naudoti avarinės tarnybos operacijose ir pramoninėse aplinkose, kuriose reikalinga aukšto lygio apsauga. Surinktas kvėpavimo aparatas užtikrina kvėpavimo takų apsaugą asmeniui, kuris naudoja jį dirbdamas aplinkoje, kuri yra užteršta ar kurioje nepakanka deguonies, arba gesindamas gaisrą. Cilindrai, plaučiais valdomi vožtuvai, veido kaukės ir kiti su šiais gaminiais naudojami priedai turi būti sertifikuoti „Dräger“ komponentai, sumontuoti patvirtintais deriniais.

  Naudojimas potencialiai sprogiose aplinkose
  Elektroniniai komponentai yra sertifikuoti pagal ATEX.

 • Alternatyvios prekės