Prekių katalogas

Kvėpavimo aparato nugarėlė PAS Lite, A

 • Kvėpavimo aparato nugarėlė PAS Lite, A

  Kodas: PP81-0002
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatome per 1-3 d. d.

  Pageidaujate informacijos apie šią prekę:

  Susisiekite

  Kvėpavimo aparatas Drager PAS Lite. Dėl pasiūlymo kreipkitės patikros@garant.eu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Drager
 • Gaminio apžvalga

  Dräger PAS® Lite serijos aparatas yra autonominis kvėpavimo aparatas (AKA), naudojantis atviros grandinės kvėpavimo sistemą. Serija yra suderinama su įvairiais suspausto oro cilindrais, veido kaukėmis ir plaučiais valdomais vožtuvais (pvz., FPS 7000 ir „Panorama Nova“ veido kaukėmis, PSS serijos plaučiais valdomais vožtuvais ir plieniniais arba anglies pluošto cilindrais).

  Savybių aprašymas

  Nešimo sistemoje naudojamas lengvas polimerų lydinio rėmas. Pečių dirželiai ir juosmens dirželis yra reguliuojami ir turi kryžminius dirželius bei paminkštintas gumines pagalvėles ties pečiais ir plastikinę juosmens diržo sagtį. Aparate naudojamas „Dräger“ didelio našumo slėgio reduktorius, sumažinantis cilindro slėgį ir tiekiantis kvėpavimo orą į plaučiais valdomą vožtuvą per vidutinio slėgio žarną. Vidutinio slėgio oras yra tiekiamas arba tiesiogiai, arba per movą, kuri leidžia prireikus atjungti ir prijungti plaučiais valdomą vožtuvą. Žarna su matuokliu tiekia aukšto slėgio orą iš cilindro į matuoklį. Reduktoriuje taip pat yra švilpukas, kuris švilpdamas įspėja asmenį, kad cilindro slėgis yra žemas. Oro žarnelės ir slėgio reduktorius yra integruoti į rėmą, tai saugo nuo suspaudimų ir padidina komponentų saugumą. Oro žarnelės prie pečių dirželių yra pritvirtinamos žarnų spaustukais.

  Suspausto oro cilindrai, plaučiais valdomi vožtuvai ir veido kaukės

  „Dräger“ PAS „Lite“ serijos prietaisai yra suderinami su vienu 4–9 litrų talpos, 200 arba 300 bar slėgio plieniniu arba anglies pluošto cilindru. Išsamūs aprašymai ir naudotojo instrukcijos pateikiamos atskiroje instrukcijoje, pateikiamoje su cilindru, kauke ar plaučiais valdomu vožtuvu.

  Numatytoji paskirtis

  PAS „Lite“ serijos kvėpavimo aparatai su cilindru, plaučiais valdomu vožtuvu ir veido kauke yra skirti naudoti avarinės tarnybos operacijose ir pramoninėse aplinkose, kuriose reikalinga aukšto lygio apsauga. Surinktas kvėpavimo aparatas užtikrina kvėpavimo takų apsaugą asmeniui, kuris naudoja jį dirbdamas aplinkoje, kuri yra užteršta ar kurioje nepakanka deguonies, arba gesindamas gaisrą. Cilindrai, veido kaukės ir kiti su šiais gaminiais naudojami priedai turi būti sertifikuoti „Dräger“ komponentai, sumontuoti patvirtintais deriniais.

  Naudojimas potencialiai sprogiose aplinkose

  Elektroniniai komponentai yra sertifikuoti pagal ATEX.

  Patvirtinimai

  Europos standartai, gairės ir direktyvos, kuriomis remiantis buvo patvirtintas šis produktas, nurodomos atitikties deklaracijoje (žr. atitikties deklaraciją arba www.draeger.com/product-certificates).

 • Alternatyvios prekės